Неймовіру цікавість серед учнів шкіл району викликало проведення патріотичного конкурсу графіті
"Україна єдина країна" 17 жовтня в актовій залі Новобузької ЗОШ №1 відбулося урочисте нагородження всіх, хто прийняв участь у цьому конкурсі. Всі учасники отримали цінні подарунки від ініціатора конкурсу А.Вадатурського та мали можливість переглянути невеличкий концерт.Особливий інтерес присутніх викликав виступ переможців обласного конкурсу "Сокіл"("Джура") - команди "ШОН"
![](http://novibyg1.ucoz.ru/_nw/4/s12649116.jpg)
...
Читати далі »