2013-2014н.р.

ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 
Результати олімпіади з інформаційних технологій 

10 клас - Хрипко Дарія - ІІІ місце (вчитель Охремчук Н.М.)


Результати олімпіади з астрономії
10 клас - Андронатій Оксана- І місце(вчитель Козлов Ю.А.)
11 клас - Завальнюк Руслан - ІІ місце(вчитель Козлов Ю.А.)


Результати олімпіади з економіки
11 клас- Красніков Роман - ІІІ місце (вчитель Сухоруков І.В.)


Результати олімпіади з екології
11 клас - Нікітіна Анастасія - ІІ місце (вчитель Кравчекно О.В.)


Результати олімпіади з історії
8 клас - Вербицька вікторія - І місце (вчитель Богданов В.І.)
10 клас - Кульбит Андрій - ІІ місце (вчитель Демчук Л.О.)

Результати олімпіади з правознавства: 
9 клас - Щурська Альона - І місце (вчитель Бурдєйна С.В.) 
10 клас - Кузьменко Ірина - ІІІ місце (вчитель Бурдєйна С.В.)
 

Результати олімпіади з біології: 
8 клас - Коблик Вікторія -ІІІ місце (вчитель Кравченко О.В.) 
9 клас - Шевченко Юрій - ІІІ місце(вчитель Кравченко О.В.) 
10 клас - Теслюк Світлана - ІІ місце(вчитель Кравченко О.В.) 
11 клас - Нікітіна Анастасія - ІІ місце(вчитель Кравченко О.В.)
 

Олімпіада з трудового навчання проходила на базі Новобузької ЗОШ №7. 

Учениця 9 класу Гнидюк Анастасія зайняла ІІІ місце (вчитель Бондаренко Т.І.)[b

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ 

8 клас - Войчук Артем - ІІ місце (вчитель Ліфантьєв С.Г.) 
9 клас - Катренко Наталія - ІІІ місце (вчитель КозловЮ.А.) 
10 клас - Теслюк Світлана -І місце (вчитель Козлов Ю.А.) 
11 клас - Суйчимезов Віктор - І місце (вчитель Козлов Ю.А.)
 

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
 
9 клас - Чехун Кароліна -ІІІ місце (вчитель Мовчан І.М.) 
10 клас - Андронатій Оксана -ІІ місце (вчитель Мовчан І.М.) 

ГЕОГРАФІЯ  (вчитель Сухоруков І.В.)

8 клас -Вербицька Вікторія -ІІІ місце

9 клас - Чехун Кароліна - 4 місце

10 клас - Теслюк Світлана -ІІІ місце

11 клас -Лісова Анна - ІІІ місце


ХІМІЯ  (вчитель Кузьміна Т.В.)

9 клас - Шевченко Юрій -І місце


УКРАЇНСЬКА МОВА

7 клас - Матюшок Максим - І місце (вчитель Трофименко А.В.)

8 клас -Вербицька Вікторія -ІІ місце (вчитель Мельник Т.А.)

9 клас - Чехун Кароліна - ІІ місце (вчителі Трофименко А.В, Мельник Т.А.)

10 клас - Андронатій Оксана -ІІ місце (вчитель Мельник Т.А.)

11 клас -Нікітіна Анастасія - ІІІ місце (вчитель -Сухорукова Т.О.)

МАТЕМАТИКА

6 клас - Ільчук Андрій -ІІ місце (вчитель Козлова С.Ю.) 
7 клас - Бояшенко Віталій - ІІІ місце  (вчитель Охремчук Н.М.)
8 клас - Притуленко Володимир - ІІ місце  (вчитель Павлова І.Ф.)
9 клас - Чехун Кароліна - ІV місце  (вчитель Козлова С.Ю.)
10 клас - Андронатій Оксана - ІІ місце  (вчитель Андронатій Т.О.)
11 клас - Суйчимезов Віктор - ІІІ місце (вчитель Павлова І.Ф.)






Шкільні олімпіади
Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 218