І семестр 2014-2015н.р.

            Результати олімпіад

І місце-1

8 клас - Бояшенко Віталій - І місце (вчитель Козлова С.Ю.)

ІІ місце-18

Результати олімпіади з фізики:

 ІІ місце - Безсмертна Анна -7-Аклас (вчитель Козлов Ю.А.)

 ІІ місце - Бояшенко Віталій - 8-А клас

 ІІ місце - Катренко Наталя- 10 клас

 ІІ місце - Андронатій Оксана - 11 клас

Географія

Матюшок Максим - 8-А клас - ІІ місце (вчитель Сухоруков І.В.)

Теслюк Світлана - 11 клас - ІІ місце

Результати олімпіади з біології

ІІ місце - Шевченко Юрій - 10 клас (вчитель Кравченко О.В.)

 ІІ місце - Теслюк Світлана - 11 клас

Екологія

ІІ місце - Андронатій Оксана - 11клас (вчитель Сухоруков І.В.)

Олімпіада з історії

Пасат Яна - 9-А клас - ІІ місце (вчитель Богданов В.І.)

 Кульбит Андрійй - 11 клас - ІІ місце (вчитель Демчук Л.О.)

англійської мови

Вербицька Вікторія - 9-А клас - ІІ місце (вчитель Брушневська С.С.)

української мови і літератури.

 7 клас - Завадська Марія - ІІ місце (вчитель Каз.к Т.Л.)

 9 клас - Вербицька Вікторія - ІІ місце (вчитель Мельник Т.А.)

 11 клас- Андронатій Оксана - ІІ місце (вчитель МельникТ.А.)

Астрономія

10 клас - Зуєва Яна - ІІ місце (вчитель Козлов Ю.А.)

 11 клас - Стужук Анастасія - ІІ місце

Хімія

Катренко Наталю (вчитель Мілошович О.О.)

 

ІІІ місце-8

ІІІ місце - Мілько Руслана - 9-А (фізика)

Географія

 Шевченко Юрій- 10 клас - ІІІ місце

англійської мови

Мікуляк Ольга - 8-А клас - ІІІ місце (вчитель Брушневська С.С.)

 Андронатій Оксана - 11 клас - ІІІ місце (вчитель Мовчан І.М.)

Математика

6 клас - Козлов Олександ - ІІІ місце (вчитель АндронатійТ.О.)

 7 клас - Ільчук Андрій - ІІІ місце (вчитель Козлова С.Ю.)

 10 клас - Шевченко Юрій - ІІІ місце (вчитель Козлова С.Ю.)

 11 клас - Андронатій Оксана - ІІІ місце (вчитель Андронатій Т.О.)

 

 

                                  ІІ(районний) етап конкурсу ім.П.Яцика:

І місце – 3

І місце -Каратєєва Даша - 3-Б клас (вчитель Самойленко О.Д.)

 І місце - Удовицька Анастасія - 4-Б клас (вчителя Ляба Г.І.)

 І місце -Федько Катерина - 5-В клас (вчитель Сухорукова Т.О.)

 І місце -Завадська Марія - 7-А клас (вчитель Казюк Т.Л.)

ІІ місце- 4

ІІ місце - Оселедченко Еліна - 4-В клас (вчитель Леонтьєва Н.В.)

 ІІ місце - Брушневська Анастасія - 6-А клас (вчитель Гарбуз В.М.)

 ІІ місце - Вербицька Вікторія - 9-А клас (вчитель Мельник Т.А.)

 ІІ місце - Стужук Анастасія - 11 клас (вчитель Мельник Т.А.)

ІІІ місце - 5

 ІІІ місце - Луговцов Денис - 3-Аклас (вчитель Дружина О.В.)

 ІІІ місце - Мельник Денис - 3-В клас (вчитель Мушинська І.М.)

 ІІІ місце - Сідлецька Анна -8-А клас (вчитель Трофименко А.В.)

 ІІІ місце - Головченко Тетяна -8-А клас (вчитель Трофименко А.В.)

 ІІІ місце - Зуєва Яна - 10 клас (вчителі Гарбуз В.М., МельникТ.А.)

 

ІІІ (обласний) етап конкурсу ім.П.Яцика:

5 клас - Федько Катерина - ІІІ місце (вчитель Сухорукова Т.О.)

 

ІІ ( районний) етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.

Ім. - 2

5 клас - Федько Катерина - І місце (вчитель Сухорукова Т.О.)

 6 клас - Брушневська Анастасія - І місце (вчитель Гарбуз В.М.)

ІІм. -5

 7 клас –Завадська М,  ІІ місце (вчитель Казюк Т.О.)

 8 клас - Мікуляк Ольга - ІІ місце (вчитель Трофименко А.В.)

 9 клас - Вербицька Вікторія - ІІ місце (вчитель Мельник Т.А.)

 10 клас - Зуєва Яна - ІІ місце (вчителі Мельник Т.А., Гарбуз В.М.)

 11 клас - Стужук Анастасія - ІІ місце (вчитель Мельник Т.А.)

 

ІІІ ( обласний) етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.

5 клас - Федько Катерина - ІІІ місце (вчитель Сухорукова Т.О.)

 

 

Конкурс "Від творчого вчителя - до обдарованого учня"

Вертейко Ірину Вікторівну – ІІІ місце в номінації "Загальна середня освіта"

 

Учитель року – Сухорукова Т.О.- ІІ місце в номінації «українська мова і література»

 

Участь у проекті ООН "Молоді футбольні волонтери"

Ініціативна група Новобузької ЗОШ І-ІІІ ст. №1знову взяла участь у конкурсі молодіжних ініціатив, який проходить в рамках проекту «Молоді футбольні волонтери».

створено проект «Зона здоров’я», в рамках якого споруджено спортивний майданчик в зоні відпочинку школи

 

І місце в обласному етапі зайняла газета «Оліпмік» учнівського колективу та класного керівника 7-А класу Вертейко І.В. у номінації «Краща спортивна газета року»

 

ІІ місце у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ конкурсі

 

6 листопада – Миколаїв

Грамотою Міністерства освіти і науки нагороджено Зуєву Яну – переможця ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за «Публіцистичний нарис. Перший український блогер.»

 Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено вчителя української мови та літератури Трофименко А.В.

 

 

обласних змаганнях Всеукраїнської гри "Сокіл- Джура" (ІІІ місце)

 

Районні змагання з футболу між юнаками 1999-2000 року народження (Ім)

 

 

                 27 вересня 2014 року на базі Новобузької гімназії проведено турнір юних географів. (ІІм)- вчитель Сухоруков І.В.

 

24 вересня на базі нашої школи проведено районну науково-практичну конференцію «70-річчя визволення України від фашистських загарбників».Учні шкіл презентували свої дослідницькі роботи з історії визволення рідного краю. Цікавою та різноплановою була тематика виступів. Афанасьєва Ольга (11 клас) та Онойко Олена (10 клас)

 

 

Прийняли участь

  • у проекті «Відкрита Польща»
  • ІІ Всеукраїнському конкурсі есе «Я-європеєць»

 

Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 218