• Нікітіна Анастасія - делегат Всеукраїнської школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування

З 29 по 30 жовтня 2013 року в м. Києві відбулась Всеукраїнська школа управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування. В роботі школи взяли участь 90 лідерів з усіх куточків України.

 Делегацію від Миколаївської області представляли заступник директора з навчально- виховної роботи Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва м. Новий Буг Художник Н.М. та співкоординатор районної ДЮГО « Веселка», учениця Новобузької зош №1 Нікітіна Анастасія.

 

 

  • (ІІІ місце) в обласному (заочному) етапі фестивалю "Творче впровадження спадщини В.О. Сухомлинського в сучасну педагогічну практику" в номінації "Робота з батьками в спадщині В.О. Сухомлинського"  посіли Нікітіна О.М., Молінська Л.Ю., Момотенко С.Г.

 

  • IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2013»

                                                     

З 28 лютого по 2 березня 2013 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2013». Організаторами виставки були Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні. Виставка представила 960 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, підприємств, бізнес-структур.
Організатори виставки провели конкурс з тематичних номінацій з ряду актуальних проблем інноваційної модернізації освіти. На конкурс з тематичних номінацій виставки було подано 608 робіт. Новобузька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 для участі у IV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2013» підготувала Інноваційний проект « Програма інноваційного розвитку Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 як опорного закладу освітнього округу № 2» в
номінації «Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти.»
За результатами участі у виставці школа була нагороджена Дипломом учасника виставки за підписом Міністра освіти і науки України Д. Табачника та Президента Академії педаг
огічних наук України Д.Кременя, внесена до двомовного каталогу учасників. Матеріали для участі у виставці були підготовані заступником директора школи з навчально - виховної роботи Н.М.Охремчук.

 

  • У ІІІ-й Всеукраїнському та I Міжнародному конкурсі  «Творчий учитель – обдарований учень» взяли участь такі вчителі:

1. Гаркуша З.М.-  Урок із світової літератури за новою програмою для 5 класу: Оскар   

    Уайльд (1854-1900). «Хлопчик-зірка». Казкові персонажі, їх  характеристика. Основний  

     конфлікт.

     Номінація: Авторський розвивальний навчальний урок.

2. Охремчук Н.М. -  Урок з використанням комп’ютерного тестування учнів

     «Розв’язування  вправ з використанням формул скороченого множення»,  алгебра, 7 кл.

      Номінація: Авторський розвивальний навчальний урок.

3. Брушневська С.С.  Проект "Я - патріот своєї країни"

       Номінація: Навчально-виховні проекти навчального закладу (соціальні),

       проекти класних керівників/вихователів/кураторів, учнівського самоврядування

 

  • Вертейко І.В. стала учасником П'ятої Міжнародної виставка "Сучасні заклади освіти - 2014" з роботою «Вплив танцювального колективу на розвиток соціально-значимих традицій  Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Новобузької районної ради Миколаївської  області як  опорного закладу Новобузького освітнього округу №2»

 Номінація: «Професійна майстерність – домінанта професійної дії вчителя»

        

  •   Охремчук Н.М. прийняла участь у  Десятому Всеукраїнському конкурсі "Вчитель - новатор" (Урок з використанням комп’ютерного тестування учнів «Розв’язування  вправ з використанням формул скороченого множення»,  алгебра, 7 клас

     

  •        В рамках місячника початкової школи «Сузір’я дитячої творчості» в ЗОШ району»  вчителі початкових класів зайняли І  місце серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів .Прийняли участь у конкурсі-огляді кращих відеоматеріалів за темою «Фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах»
  • Педагоги  нашої школи працюють в різних експериментальних майданчиках, які організовано Миколаївським інститутом післядипломної педагогічної освіти та районним методичним кабінетом. У 2013-2014 навчальному році на умовах партнерської угоди з Херсонським державним університетом, зокрема кандидатом педагогічних наук, доцентом, академіком УААН Омельчуком С.А. вчителі української мови  апробовували експериментальні методики з теми  «Експеримент. Впровадження пропонованої методичної системи навчання морфології в основній школі»

 

Результати участі учнів школи

в ІІ (районному) етапі

Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з  базових дисциплін

Взяли участь – 51 учень

І місць – 7

ІІ місць – 14

ІІІ місць -15

І місце

Предмет

Клас

Учень

Вчитель

1

Астрономія

10

Андронатій Оксана

Козлов Ю.А

2

Історія

8

Вербицька Вікторія

Богданов В.І

3

Правознавство

9

Щурська Альона

Бурдєйна С.В.

4

Фізика

11

Суйчимезов Віктор

Козлов Ю.А

5

Фізика

10

Теслюк Світлана

Козлов Ю.А

6

Хімія

9

Шевченко Юрій

Кузьміна Т.В.

7

Українська мова

7

Матюшок Максим

Трофименко А.В.

 

ІІ місце

Предмет

Клас

Учень

Вчитель

1

Астрономії

11

Завальнюк Руслан

Козлов Ю.А.

2

Фізика

8

Войчук Артем

ЛіфантьєвС.Г.

3

Історія

10

Кульбит Андрій

Демчук Л.О.

4

Українська мова

9

Чехун Кароліна

Трофимекно А.В.

5

Українська мова

8

Вербицька Вікторія

Мельник Т.А.

6

Українська мова

10

Андронатій Оксана

Мельник Т.А.

7

Екологія

11

Нікітіна Анастасія

Кравченко О.В.

8

Біологія

10

Теслюк Світлана

Кравченко О.В.

9

Біологія

11

Нікітіна Анастасія

Кравченко О.В.

10

Англмова

10

Андронатій Оксана

Мовчан І.М.

11

Математика

10

Андронатій Оксана

Андронатій Т.О.

12

Математика

8

Притуленко Володимир

Павлова І.Ф.

13

Математика

6

Ільчук Андрій

Козлова С.Ю.

14

Світова література

10

Андронатій Оксана

Боркунова С.В.

 

ІІІ місце

Предмет

Клас

Учень

Вчитель

1

Правознавство

10

Кузьменко Ірина

Бурдєйна С.В.

2

Фізика

9

Катренко Наталія

Козлов Ю.А.

3

Українська мова

11

Нікітіна Анастасія

Сухорукова Т.О.

4

Біологія

8

Коблик Вікторія

Кравченко О.В.

5

Біологія

9

Шевченко Юрій

Кравченко О.В.

6

Англмова

9

Чехун Кароліна

Мовчан І.М.

7

Математика

7

Бояшенко Віталій

Охремчук Н.М.

8

Математика

11

Суйчимезов Віктор

Павлова І.Ф

9

Географія

8

Вербицька Вікторія

Сухоруков І.В.

10

Географія

11

Лісова Анна

Сухоруков І.В.

11

Географія

10

Теслюк Світлана

Сухоруков І.В.

12

Психологія

11

Янкович Альбіна

Валкова І.М

13

Трудове навчання

9

Гнидюк Анастасія

Бондаренко Т.І.

14

Ін форм. технології

10

Хрипко Дар’я

Охремчук Н.М.

15

Економіка

11

Красніков Роман

Сухоруков І.В.

 

 

Результати участі

в ІІ (районному) етапі

Всеукраїнських  предметних олімпіад серед учнів початкових класів

 

3 клас, українська мова

 Диплом ІІ ступеня

 Оселедченко Еліна (вчитель

 Удовицька Анастасія (вчитель

 

3 клас, математика

 1 місце — Васильченко Інна (вчитель Ляба Г.І.)

 Диплом І ступеня – Філіпенко Вадим

 

4 клас, українська мова

 1 місце — Федько Катерина (вчитель Рєпка Н.О.)

 Диплом ІІ ступненя- Зозуля Дар я

 Диплом ІІІ ступеня-Щербак Дар’я

 

4 клас, математика

 Диплом І ступеня — Нечай Олександр

 Диплом ІІ ступеня

 Дависвіч Андрій

 Гаркавенко Єлизавета

 

4 клас, курс «Я і Україна»

 1 місце — Чумак Андрій (вчитель Кобріна Л.А.)

 Диплом ІІ ступеня

 Бігдаш Анна

 Бенюх Наталія

 

 

Результати участі

в ІІІ (обласному) етапі

Всеукраїнських  предметних олімпіад серед учнів початкових класів

 

 Українська мова  4 клас

Федько Катерина 62 бали Диплом ІІ ступеня (вчитель Рєпка Н.О.)

 

Предмет «Я і Україна»- 4 клас

Чумак Андрій 27 балів Диплом ІІІ ступеня (вчитель Кобріна Л.А.)

 

 

Учні,

які успішно пройшли районне тестування  і

стали слухачами районного відділення МАН України

 

 

                  П.П. учня

Клас

Навчальний заклад

Базовий предмет, з якого тестується

Наукова секція

1

Онойко Олена 

9

НовобузькаЗОШ № 1

історія України

історія України

2

Катренко Наталія 

9

НовобузькаЗОШ № 1

історія України

історія України

3

Осташ Анастасія

9

НовобузькаЗОШ № 1

історія України

історія України

4

Дависвіч Вікторія

9

НовобузькаЗОШ № 1

математика

математика

5

Зуєва Яна

9

НовобузькаЗОШ № 1

українська мова

українська мова

6

Чехун Кароліна

9

НовобузькаЗОШ № 1

українська мова

зарубіжна література

 

Учні,

які успішно пройшли обласне тестування  і

стали слухачами територіального відділення МАН України

 

Відділення історії

Базова  дисципліна Історія України

Секція «Історія України»

Прізвище учня

Заклад

Клас

1

Осташ Анастасія

Новобузька ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1

9

2

Онойко Олена  

Новобузька ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1

9

 

Відділення  філософії та суспільствознавства

Секція «Правознавства»

1.

Катренко Наталія

Новобузька ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1

9

 

                                                Відділення   мовознавства

                                                 Секція   «Українська мова»

1.

Зуєва  Яна

Новобузька ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1

9

2

Чехун Кароліна

Новобузька ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1

9

 

        З вересня 2012 року у Миколаєві діє Миколаївська обласна очно – дистанційна школа для обдарованої молоді «Інтелектуальний потенціал Миколаївщини»  в якій навчаються  2 учнів школи: секція математики – Андронатій О (10), секція української мови – Вербицька В. (8-а). До участі в роботі школи для викладання було запрошено вчителя школи Павлову І.Ф.)

 

Результати районного та обласного етапів

XIV Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

 

ПІП учня

Клас

Вчитель

Районний етап

Обласний  етап

1

Удовицька Анастасія

Ляба Г.І.

І

 

2

Федько Катерина

Рєпка Н.О.

І

ІІІ

3

Ісаєва Олександра

Гарбуз В.М.

ІІ

 

4

Шуляр Денис

Сухорукова Т.О.

ІІІ

 

5

Матюшок Максим

Трофименко А.В.

ІІ

 

6

Коблик Вікторія

Мельник Т.А.

ІІІ

 

7

Зуєва Яна

Трофименко А.В.

ІІІ

 

8

Андронатій Оксана

10

Мельник Т.А.

ІІ

 

Результати участі в ІІ (районному) та ІІІ (обласному) етапах

ІV Міжнародного мовнолітературного конкурсу учнівської молоді        

ім. Т. Шевченка

ІІ (районний) етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Г.Шевченка

 6 клас - І місце - Шуляр Денис (вчитель Сухорукова Т.О.)

 7 клас - ІІ місце Гончаренко Юрій (вчитель Казюк Т.Л.)

 9 клас - І місце -Зуєва Яна,

               ІІ місце -Чехун Кароліна (вчитель Мельник Т.А.)

 10 клас - ІІ місце - Терзієва Дар'я (вчитель Мельник Т.А.)

 

ІІІ (обласний) етап Міжнародного  мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

6 клас - Шуляр Денис - ІІІ місце (вчитель Сухорукова Т.О.)

9 клас - Зуєва Яна - ІІІ місце (вчитель Трофименко А.В.)

 

ХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

І місце - 9 клас -Зуєва Яна - номінація «Література»- «Публіцистичний нарис. Першй український блогер.  (вчитель Трофименко А.В.)

 

В жовтні учениця 10 класу Афанасьєва Ольга (керівник Бурдєйна С.В.)  прийняла участь у складі районної команди в обласному Інтернет- турнірі з правознавства.  В загальному заліку команда району  посіла ІІ місце.

    Наших учнів нагороджено премією «Віват» (Суйчимезов В., Андронатій О., Теслюк С., Щурська А., Шевченко Ю., Вербицька В., Матюшок М. Федько К., Чумак А.).

Учні нашої школи є активними учасниками альтернативних конкурсів: у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», , Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека», Конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова», МАН-юніор в номінації «Історія».

      Колектив школи прийняв участь і отримав перемогу у пілотному Національному  проекті "Відкритий світ"

 

Виховна робота

  • І місце у Всеукраїнському конкурсі юних гумористів « Вишневі усмішки» Стожук А , Валкова ІМ , Мельник ТА
  • І місце у Всеукраїнському конкурсі « Веселий пензлик»

Жуков В , (Рєпка НО) , Бігдаш А , (Отрєп’єва ЛГ) , Пихтіна О , (Кобріна ЛА)

- ІІІ місце  в обласному конкурсі « За здоровий спосіб життя» ( малюнки) Смородіна В , (керівники Вертейко ІВ , Художник НМ )

- І місце в районних змаганнях військово -  спортивної гри « Сокіл» Джура  , (керівник Богданов ВІ)   

- ІІІ місце в області « Чисті роси» колектив « Фортуна» , (керівник Вертейко ІВ)

- Всеукраїнський конкурс « Зірки пекторалі» ( хореографія) колектив « Фортуна»  дипломанти конкурсу , (керівник Вертейко ІВ )

 - І місце районного етапу обласного конкурсу учнівської творчості , присвяченого Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ – інфікованими

В номінації « Поезія»

Стожук Анастасія ( кер . Мельник ТА)

Безсмертна Ганна ( кер. Художник НМ)

Верейко Денис ( Художник НМ)

В номінації « Лист ВІЛ – інфікованому другу)

Зуєва Яна ( кер. Трофименко АВ)

  • Українська патріотична пісня « Батьківська Бандура»
  • Номінація – « пісенна творчість»
  • ІІІ місце Хрипко Дмитро ( кер. Пономарьова ОМ)
  • Номінація « Художнє читання»
  • ІІІ місце Смородіна Віка , Безсмертна Анна ( кер. Сухорукова ТО)
  • І місце Ісаєва Олександра ( Валкова ІМ , Гарбуз ВМ )
  • І місце Хрипко Даша , Стужук Настя « В об’єктиві натураліста» ( кер Кравченко ОВ)
  • Сербін Настя ( кер Кузьміна ТВ)
  • « Галерея кімнатних квітів» - переможці : колективна робота ( кер Кравченко ОВ )
  • « Парад квітів біля школи» - переможці , колективна робота гуртка « Біологічний»( кер Кравченко ОВ)
  • « Біощит» - переможці колективна робота гуртківців ( кер Кравченко)
  • « Парки – легені міст і сіл» - переможці колективна робота гуртка (Кравченко ОВ )
  • « Український сувенір» - І місце Мартемянова Аля ( кер Бондаренко ТІ )
  • « Урок казки» - переможці Вертейко Денис , Малюженко А , Литвинчук А , Хрипко Даша , Коваленко Євгенія Безсмертна Анна  –  ( кер Мушинська ІМ , Трофименко АВ , Вертейко ІВ , Художник НМ )
  • Кращий методичний матеріал з туристсько – краєзнавчої тематики – ІІ місце Сухоруков ІВ
  • « Ми і закон» районний огляд – конкурс малюнків І місце Глаголєва Маргарита ( керівник Леонтьєва НВ) , ІІ місце Кандаурова Аліна ( керівник Леонтьєва НВ)
  • ІІ місце в районних змаганнях з ЮІДР , кер. Королькова НМ 
  • Конкурс « Перші ластівки» кер. Пономарьова АМ
  • Номінація – вокал
  • ІІ місце Стожук А , ІІІ місце Хрипко Дмитро 
  • ІІ місце в обласному конкурсі « Співай Україно» - Стожук А
  • І місце в районних змаганнях військово – патріотичної гри « Зірниця» , керівник Богданов ВІ
  • ІІ місце в районних змаганнях з туризму , керівник Сухоруков ІВ
  • І місце в конкурсі « Юний дослідник» - Харламов А , керівник Кобріна ЛА
  • Переможці в конкурсі « Моя Україно» , Вертейко Д , керівник Вертейко ІВ
  • Виставка початкового технічного моделювання – переможці – колективна робота учнів , керівник Змієвська ВО , Науменко В за роботу « Серветка» , керівник Самойленко ТЮ
  • Виставка – конкурс « Наш пошук і творчість  тобі , Україно» Тарахненко Н , керівник Самойленко ТЮ
  • Виставка – конкурс « Знай і люби свій край» - переможці – Тарахненко А , Карпушина В , керівник Бондаренко ТІ , Корольков А , керівник Королькова НМ
  • Виставка – конкурс « Веселковий вернісаж» - переможці – Безсмертна А , кер . Художник НМ , Самойленко М , кер . Самойленко ТЮ
  • Конкурс образотворчого мистецтва « Перемога у ВВв» – переможці , колективна робота учнів , керівник Змієвська ВО
  • Конкурс малюнка « Україна – європейська держава» - переможці – Корольков А , керівник Королькова НМ , Безсмертна А , керівник Художник НМ
  • Конкурс солістів-вокалістів ( академічний спів) « Співай Україно» - переможці – Стожук А , керівник Пономарьова ОМ , театральний колектив « Золотий Ключик» , керівник Карабуза ВМ ,
  • Конкурс читців – декламаторів «Кобзар у нашому домі» - переможець – Стожук А , керівник Мельник ТА

 

 

 

 

 

 

 

                                                                 

 

Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 218