2013-2014

2014-2015

Моніторинг участі в олімпіадах та конкурсах 2015-2016н.р.

З метою стимулювання учнів до розвитку власних здібностей та формування позитивної самооцінки адміністрація та вчителі залучають   їх до участі у різноманітних творчих конкурсах та акціях.

          Завдання школи — підтримати учня і розвинути його здібності, підготувати ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано. Саме тому головною метою роботи педагогічного колективу Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 є створення оптимальних умов і можливостей для розвитку дитини, її особистості, талантів, розумових і фізичних здібностей, розкриття творчої особистості вчителя.

Результати олімпіад

Початкові класи

Природознавство

Коваленко Дар’я – ІІ м. – 4в кл. – Мушинська І.М.

Катренко Анастасія – ІІ м – 4б кл. – Самойленко О.Д.

Самойлекнко Вікторія – ІІІм  4в – Мушинська І.М.

Моспаненко Іван  ІІм – 3а – Нікітіна О.М.

Бакулін Ігор – ІІІм – 3б – Молінська Л.Ю.

Українська мова

Чернов Данило – ІІм – 3в - - Момотенко С.Г.

Каратєєва Дар’я  - Ім – 4б – Самойленко О.Д.

Математика

Захарчук Дар’я – І м. 4б – Самойленко О.Д.

Мельник Денис – ІІІм – 4В – Мушинська І.М.

Англ. Мова

Литвинчук Аріна – Ім – Брушневська С.С.

Антьнюк Єгор – Ім – 3б – Мікуляк А.М.

Сорока Анастасія – ІІІм – 3в – Мікуляк А.М.

Бухвак Даніїл – ІІм – 3в – Мікуляк А.М.

 

Переможці районної олімпіади були учасниками обласних учнівських

І місце-5

8 клас – Шуляр Денис – англмова (вчитель Мовчан І.М.)

8-клас – Безсмертна Анна – географія (вчитель Сухоруков І.В.)

8 клас – Завадська Марія – біологія(вчитель Кравченко О.В.)

10 клас – Вербицька Вікторія – зарубіжна література (вчитель Гаркуша З.М.)

11 клас – Онойко Олена – зарубіжна література (вчитель Боркунова С.В.)

 

ІІ місце-25

7 клас – Брушневська Анастасія – українська мова (вчитель Гарбуз В.М.)

8 клас –Ільчук Андрій – математика  (вчитель Козлова С.Ю.)

8 клас – Завадська Марія – історія (вчитель Демчук Л.О.)

8 клас – Завадська Марія – українська мова (вчитель Казюк Т.Л.)

8 клас – Павленко Юлія – хімія (вчитель Мілошович О.О.)

9 клас –Матюшок Максим – географія –(вчитель Сухоруков І.В.)

9 клас –Матюшок Максим – українська мова (вчитель Трофименко А.В.)

9 клас –Матюшок Максим – зарубіжна література(вчитель Гаркуша З.М.)

9 клас –Матюшок Максим – правознавство(вчитель Бурдєйна С.В.)

9 клас –Бояшенко Віталій - математика(вчитель Козлова С.Ю.)

 9 клас –Бояшенко Віталій – фізика(вчитель Козлов Ю.А.)

9 клас – Карпушина Вікторія – трудове навчання (вчитель Бондаренко Т.І.)

9 клас – Флорян Денис – трудове навчання (вчитель Ліфантьєв С.Г.)

10 клас – Вербицька Вікторія – українська мова (вчитель Мельник Т.А.)

10 клас -Мілько Руслана – фізика (вчитель Козлов Ю.А.)

10 клас –Коблик Вікторія - хімія(вчитель Мілошович О.О.)

10 клас –Пасат Яна – зарубіжна література(вчитель Гаркуша З.М.)

10 клас –Глевенко Іван – інформаційні технології(вчитель Охремчук Н.М.)

11 клас – Зуєва Яна – українська мова(вчитель Мельник Т.А.)

11 клас - Катренко Наталя – історія(вчитель Богданов В.І.)

11 клас - Катренко Наталя – правознавство(вчитель Бурдєйна С.В.)

11 клас - Катренко Наталя - економіка(вчитель Сухоруков І.В.

11 клас – Шевченко Юрій – математика(вчитель Козлова С.Ю.)

11 клас – Шевченко Юрій – біологія(вчитель Кравченко О.В.)

11 клас – Єфіменко Максим – астрономія(вчитель Козлов Ю.А.)

 

ІІІ місце-11

7 клас – Козлов Олександр - фізика(вчитель Козлов Ю.А.)

7 клас – Козлов Олександр - математика(вчитель Андронатій Т.О.

9 клас – Головченко Тетяна – історія (вчитель Демчук Л.О.)

9 клас – Чорній Олександр - англмова(вчитель Брушневська С.С.)

10 клас - Вербицька вікторія – географія(вчитель Сухоруков І.В.)

10 клас - Вербицька Вікторія – англмова(вчитель Мовчан І.М.)

10 клас – Мілько Руслана – історія(вчитель Богданов В.І.)

11 клас – Зуєва Яна – екологія(вчитель Сухоруков І.В.)

11 клас – Єфіменко Максим – інформаційні технології (вчитель Охремчук Н.М.)

11 клас – Осташ Анастасія – англмова(вчитель Мовчан І.М.)

11 клас – Шевченко Юрій – географія(вчитель Сухоруков І.В.)

 

 

Підсумки ІІ ( районного) етапу

VІ Міжнародного мовно – літературногоконкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка

 

ІІ місце -Глаголєва Маргарита – 5 клас (вчитель Гарбуз В.М.)

ІІІ місце – Брушневська Анастасія – 7 клас – вчитель Гарбуз В.М.

ІІІ місце –Бабченко Яна – 9 клас – вчитель Казюк Т.Л.

ІІ місце – Вербицька Вікторія – 10 клас – вчитель Мельник Т.А.

ІІ місце – Зуєва Яна – 11 клас – вчитель Мельник Т.А.

 

Результати  проведення  ІІ ( районного) етапу

ХVІ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика

І місце-3

3 клас- М`якенький Антон (вчитель Молінська Л.Ю.)

6 клас – Федько Катерина (вчитель Сухорукова Т.О.)

7 клас – Брушневська анастасія  (вчитель Гарбуз В.М.)

 

ІІ місце-4

3 клас Галагуз Андрій  (вчитель Момотенко С.Г.)

4 клас – Тютюнник Єгор – (вчитель Бойко А.М.)

10 клас – Вербицька вікторія (вчитель Мельник Т.А.)

11 клас – Осташ Анастасія (вчитель мельник Т.А.)

 

ІІІ місце-5

3 клас - Павленко Юлія (вчитель Нікітіна О.М.)

4 клас – Каратєєва Дар’я  (вчитель Самойленко О.Д.)

5 клас – Удовицька Анастасія (вчитель Гарбуз В.М.)

8 клас – Павленко Юлія (вчитель Казюк Т.Л.)

9 клас –Головченко Тетяна (вчитель Трофименко А.В.)

 

Треба відзначити, що школа була належним чином представлена на  обласних олімпіадах. Ми маємо призера ІІІ (обласного) етапу – Безсмертну Анну, ученицю 8-А класу, учитель Сухоруков І.В.

  • районний фестиваль дослідницьких робіт екологічного спрямування. 

      В номінації «Географія» ІІ місце зайняла  Головченко Тетяна-  учениця 9 класу
робота на тему «Досліджуємо і вивчаємо екологічні проблеми річки Інгул», 
консультант Сухоруков І.В.

  • Учениця 6-б класу Пихтіна Альона – переможець  конкурс дитячого малюнку на кращий інформаційний знак проти засмічення, організований працівниками регіонального ландшафтного парку «Приінгульський». 
    В якості винагороди за малюнком «Чистота починається з тебе»  буде виготовлено та встановлено справжні інформаційні знаки на території регіонального ландшафтного парку «Приінгульський». Прізвище автора ідеї зазначатиметься на знаку. 
  • В рамках проведення обласного творчого огляду "Ми-українці" до 25-річчя незалежності України учні 8-А класу ( керівник Вертейко І.В.) взяли участь в інтерактивній скайп-зустрічі з учнями 7-Б класу Сокальської гімназії Львівської області.
  • Суйчимезова Вікторія, ученицю 6-б классу -  ІІ місце в районному конкурсі "Юний натураліст"(вч. Кравченко О.В.) 
  • Кришталь Богдана – 7-Б клас - переможець районного та обласного етапів ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої". Її роботи увійшли до збірки «Кобза".

 

Учні нашої школи є активними учасниками альтернативних конкурсів: у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», , Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека», Конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова», МАН-юніор в номінації «Історія».

 

 

Учні,

які успішно пройшли районне тестування  і

стали слухачами обласного відділення МАН України

 

 

                  П.П. учня

Клас

Навчальний заклад

Базовий предмет, з якого тестується

Наукова секція

 

1

Вербицька Вікторія

10

НовобузькаЗОШ № 1

англмова

англмова

2

Коблик Вікторія

10

НовобузькаЗОШ № 1

біологія

загальна біологія

3

Журавська Оксана

10

НовобузькаЗОШ № 1

біологія

загальна біологія

4

Ламазян Римма

10

НовобузькаЗОШ № 1

укр.. мова і літ

журналістика

5

Бояшенко Віталій

9

НовобузькаЗОШ № 1

математика

математика

 

Вербицька Вікторія є слухачем  Миколаївської обласної очно – дистанційної школи для обдарованої молоді «Інтелектуальний потенціал Миколаївщини» 

Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 218